30 Haziran 2019 - admin

Cevizli İndesit Servisi

İstanbul’un Anadolu kesiminin servis bölümü günden güne büyümektedir ve mobil araçlarımızı gün boyunca ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendirebiliriz. Onarım işlemini başlatan cihazlar 3-5 iş günü içerisinde tamir edilir ve gönderilir. Onarımı uzun süren veya yedek parçaları beklenen cihazlara Cevizli İndesit Servisi olarak müşterilerimize konsinye ürünler sunmaktayız.

Indesit Beyaz Eşya Servis Hizmeti

Buzdolapları, besinlerimizi taze tutan evlerde vazgeçilmez hale gelen en önemli ev eşyalarıdır. Indesit Servisi olarak buzdolabınıza en profesyonel servisi sunuyoruz.

Daha eski nesiller yıkama işleminin zaman alıcı ve zaman alıcı bir iş olduğunu bilir. Bu sorun teknolojinin gelişmesiyle ortadan kalktı, ancak elektronik ürünlerin bozulmasında sorunlar var. Çamaşır makinenizin servisle kötüleştiği problemleri bir telefon kadar yakın olan servisimiz sayesinde tamir edebilirsiniz.

Annelerin kızlarına öğrettikleri ilk şey bulaşıkları yıkamaktır, bulaşık makineleri bu geleneği teknolojinin gelişimi ile değiştirmiş ve insan yaşamı için büyük kolaylık sağlamıştır. Su tüketimi düşük olan çoğu evin favorisi haline gelmelerine rağmen, kaçınılmaz olarak bu makinelere bakım yapmakta ve bulaşık makineniz için mükemmel bakım sağlamaktadır. 

Cevizli İndesit Servisi dahili parçaları, entegre bakımı, entegre montajı ve satış sonrası hizmetleri de vermektedir. Onarılmayan cihazlarınız merkezimize, test edilen cihazlara bağlı olarak işlemlerin yapıldığı ve ilk günkü gibi çalışır durumda teslim edilen deneyimli teknik ekibimiz tarafından teslim edilir. Amacımız memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Motor kaputu, motor kaputu bakımı, motor kaputu ve Indesit servisi tarafından parçalar halinde verilmektedir.

Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Online servis formumuz veya çağrı merkezimizin telefon numarası ile haftanın 7 günü, hafta içi ve hafta sonları bize ulaşabilirsiniz.

İndesit Servis Uzmanı

İnsan ve müşterileri için buzdolabı aşınması sorununu kolayca çözen Cevizli İndesit Servisi sayesinde yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini yapmak, buzdolabının aşınma, bakım ve onarım işlerini yapmak her gün çok kolaydır. Yapılan çalışmalar sayesinde bu hizmet halk ve müşterileri arasında daha popüler hale geldi ve popüler bir hizmet haline gelmiştir.

Servis her gün eve ücretsiz olarak gelebilir. Özellikle de kurulum işlemleri için hiç beklemenize gerek olmamaktadır. Buzdolabının bakımı ve onarımı da ücretsizdir. Komisyonlarda kolay indirim sağlayan Cevizli İndesit Servisi hizmeti sayesinde, buzdolabının kaybolması korkusu ortadan kalktı ve insanlar kendi buzdolaplarını kendi takdirlerine göre kullanmaya başlamıştır. Taşıma işlemleri sırasında buzdolaplarına taşımayı garanti eden bu hizmet sayesinde buzdolapları bozulmadan taşınır. Özellikle yüzlerinin yüzlerine gülmekten mutluluk duyan ceviz servisi, diğer hizmetlerin sağlamadığı hizmetler nedeniyle yaratılmıştır.

Cevizli satış sonrası servis ve Indesit satış sonrası servis olarak talebi olan kullanıcılarımıza ev aletleri tamir servisleri sunuyoruz. Cevizli İndesit Servisi bölgesinde Hotpoint, Ariston ve Indesit ev aletleri tamir hizmetlerini veriyor, garanti süresi dolmuş tüm ürünler için destek sağlıyoruz. Cevizli’de Indesit markalı ürünlerin kullanıcılarına hizmet etmek için bir ev aletleri tamir servisi şirketi olarak deneyimli teknisyenlerimiz ve güler yüzlü hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Orjinal parça ve işçilik ile sorunu çözmek için hızlı bir yol tercihiniz biz olabiliriz. 

İndesit

Servis İçin Hemen Ara