21 Haziran 2019 - admin

Erenköy Ariston Servisi

Günümüzde bizlere hizmet sunmaları için birçok teknolojik araçlar, eşyalar yapılmakta. Fakat her eşyada olduğu gibi bu elektronik eşyalarda zamanla bakım ihtiyacı duyuyor. İşte burada devreye bizler giriyoruz. Teknolojik eşya üretimi yapan Ariston markalı ürünlerin servisini sağlayarak sizlere hizmet sunuyoruz. Erenköy Ariston servisi Ariston markalı onarım, bakım veya tamir ihtiyacı duyan cihazlarınızı evlerinize veya işletmenize misafir olarak tamir ediyor. Erenköy Ariston servisine günün her saatinde ulaşabilmeniz adına çağrı hizmetimizi günün 7/24 her saatinde açık tutuyoruz. Çağrı hizmetimizi 7/24 açık tutarak sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Disiplinli, kaliteli ve alanında uzman olan ekibimiz cihazlarınızı tamir etmek için aramanızı bekliyor. Bizlere internet sitemizde bulunan numaralar ile arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak cihazınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erenköy Ariston servisi kullanmakta olduğunuz Ariston markalı buzdolabı, kurutma makinesi, kombi, klima, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyalarınızı yerinde tamir ederek sizlere hizmet sunuyor. Üstelik sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlere 1 yıl garanti veriyoruz. Alanında uzman olan ekiplerimiz kaliteli işler gerçekleştirerek sizlere tam 1 yıl garanti sunuyor. Böylece cihazım tekrar aynı arızayı yapar mı diye düşünmenize gerek kalmıyor.

Erenköy Ariston servisinden yararlanmak için bizlere belirtilen numaralardan ulaşabilirsiniz. Cihazınızın durumunu telefon aracılığı ile bizlere paylaşarak sizlere en iyi hizmeti vermemizi sağlayabilirsiniz. Servisimize ihtiyaç duyduğunuz anda ekiplerimiz hazırlanıyor ve sizlere en kısa zamanda ulaşmaya çalışıyor. Eğer sizlerde Ariston markalı cihazınızdan şikayetçiyseniz cihazınızın durumunu bizlere bildirdikten sonra onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bizleri günün her saatinde arayabilir bilgi alabilir veya servis isteyebilirsiniz. Alanında uzman olan Erenköy Ariston servisimiz sizlerin mağdur olmaması adına yapmış olduğu bütün işçiliklere 1 yıl garanti vermektedir. Bu şekilde birçok müşterimizin beğenisini toplamakla beraber güvenlerini de kazanmış olduk. Erenköy Ariston servisi olarak bizlerin en önem verdiğimiz nokta müşterilerimizin yaptığımız işten memnun olmasıdır. Memnun olmakla birlikte arızasını onardığımız bir cihazın tekrar aynı arızayı vermemesi için en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bizlere ulaşmak için sitemizdeki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Ariston

Servis İçin Hemen Ara