20 Haziran 2019 - admin

Suadiye Ariston Servisi

Ev aletleri gibi ürünler elbette her yıl farklı teknolojik destekler sunar. Bu teknolojik değişim hızını adapte ederek müşterilerin sorunlarını profesyonel dokunuşlarla çözmek, ev eşyaları hizmetlerini veren Suadiye Ariston Servisi tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşya ve kombi ya da klima hizmeti, alanında uzman, teknik donanım bilgisine sahip, haftanın her günü 24 saat müşteri istekleri doğrultusunda mobil servis olanakları veren bir ekip tarafından yapılmaktadır. Düzenli bir planda çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayan personel ekipleri tarafından alacağınız bakım ve onarım hizmeti ile kendinizi daha çok güvende hissedebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis

Değerli müşterilerimiz, sizlere daha iyi hizmet vermeye başladığımızdan dolayı ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçları göz önünde bulunduran bir şirketiz. Bu nedenle, ev aletlerinin onarımı ve bakımı sırasında yedek parçaya ihtiyacınız olursa ne yapacağımızı düşünmenize gerek yoktur. Çünkü Suadiye Ariston Servisi, orijinal yedek parça temini konusunda size garanti verir. Yedek parçalar ev aletleriniz için evinizde değişim imkanı ile sizlere sunulacaktır. Tabi ki yerinde tamir olanağı olmayan arızalar için ürünler servisimize getirilerek çözüme kavuşturulmaktadır. İstanbul genelinde verimli bir şekilde çalışan servis, Ariston markasının ev aletleri ve klimalarının hızlı teslimatını sağlar. % 100 müşteri memnuniyeti için teknik ve malzeme unsurları hakkında doğru kararları alan firmamızın her çalışanı eğitimlidir. Ve elbette, ekonomik bir yaklaşımla ev aletleri için klima servisine yönelik müşteri gereksinimlerini karşılar.

Güven Temelli Servis Garantisi

Suadiye Ariston Servisi, siz değerli müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanan, uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir şirkettir. Sizlerden aldığımız destek ve tecrübe ile sizlere, İstanbul gibi büyük bir şehirde, Asya ve Avrupa tarafları da dahil olmak üzere 7/24 servis hizmeti sunmaktayız. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu, fırın, buharlı makineler ve klima gibi her türlü servis desteği ile bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı uzman ekiplerimiz ve tesisatçılarımız karşılamaktadır. Sistematik bir şirket olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için müşteri temsilcilerimizle temasa geçerek randevu talep edebilirsiniz. Kesintisiz hizmet prensibi ile çalışan firmamız, Ariston markasının ev aletleri için her gün destek vermektedir.

Ariston

Servis İçin Hemen Ara